Rejestracja pod numerem: +48 33 845 58 58

ul. Zwirki i Wigury 2b, Kety jak dojechac?

FIZJOFORMA – Centrum rehabilitacji ruchowej i masażu

fizjoforma

Ofertę masaży kierujemy do osób dorosłych, aby zapewnić naszym klientom komfort psychofizyczny. W gabinecie masażu realizujemy różne zabiegi – w zależności od dolegliwości i schorzeń – polepszających komfort ruchu, poprawiających kondycję kręgosłupa oraz wpływających na poprawę ogólnego stanu ciała i ducha.

Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy i zdajemy sobie sprawę, że zindywidualizowana opieka jest bardzo istotnym czynnikiem w procesie leczenia, robimy więc wszystko, by czas pacjentów poświęcony na wizytę u nas, upływał w miłej i ciepłej atmosferze. Kładziemy nacisk na taki dobór zabiegów, który pozwoli uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne.

W trosce o Państwa zdrowie, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie

Diagnoza rozwoju i ustalenie właściwego postępowania rehabilitacyjnego dziecka:

 • Neurorozwojowa terapia niemowląt i dzieci
  Rozwój człowieka w pierwszych miesiącach i latach życia jest niezwykle dynamiczny i nie zawsze przebiega zgodnie z oczekiwaniami rodziców. Trudności rozwojowe mogą dotyczyć różnych sfer rozwoju: ruchowej, poznawczej, emocjonalnej czy komunikacji. Zwracamy uwagę, że niezwykle ważne jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie terapii, w celu zapobieżenia nieprawidłowościomrozwojowym w wieku późniejszym.Jeśli jesteś zaniepokojony stanem Twojego dziecka, zapraszamy na diagnozę jego rozwoju i ustalenie właściwego postępowania rehabilitacyjnego.
 • Masaż Shantala jest starożytną techniką masażu niemowląt oraz dzieci, wprowadzoną do europy przez francuskiego położnika Frederique Leboyer.Poprzez delikatny dotyk, wspomagamy system nerwowy dziecka. Jego skóra jest największym z receptorów na ciele; jest zewnętrzną reprezentacją układu nerwowego. Masaż wpływa kojąco nie tylko na psychikę dziecka, ale również na jego organy wewnętrzne, dodatkowo podnosząc w dziecku świadomość własnego ciała.

  Masaże lecznicze, relaksacyjne, specjalistyczne

  Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych i specjalistycznych, które w niezwykły sposób wpływają na poprawę samopoczucia poprzez zwiększenie komfortu psychicznego oraz niwelowanie bólu i różnych odczuwanych dolegliwości.

 • Masaż Leczniczy Kręgosłupa
  Męczą Cię bóle kręgosłupa? Chcesz poczuć się lepiej, przywrócić w sobie energię do życia? Nie masz chwili wytchnienia, a w wolnym czasie, jesteś zbyt zmęczony na aktywny odpoczynek? Masaże lecznicze kręgosłupa załagodzą bóle kręgosłupa, rozluźnią i przyspieszą regenerację zmęczonych mięśni, przynosząc wiele pozytywnych korzyści zdrowotnych.
 • Masaż Klasyczny Częściowy
  Zalecany osobom, które potrzebują przywrócenia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zabieg poprawiający ukrwienie, wpływa na rozluźnienie i poprawę elastyczności mięśni. Zwiększa zakres ruchomości stawów oraz odżywienie skóry. Niweluje powstałe w wyniku przeciążenia organizmu bóle mięśniowe
 • Manualny Drenaż Limfatyczny
  Drenaż limfatyczny jest najbardziej efektywną metodą leczenia obrzęków. Masażem tym usprawniamy zaburzoną pracę układu limfatycznego oraz układu krążenia. Wpływa na usprawnienie przepływu chłonki, likwidację obrzęków, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych. Ułatwia usunięcie toksyn i produktów przemiany materii z organizmu.
 • Masaż Stóp Z Elementami Refleksologii
  Stopy i dłonie to hologramy całego organizmu. Każdy organ i każda część ciała znajduje swój odpowiednik na stopach. Za pomocą specjalnej techniki masażu stóp, wpływamy na poprawienie funkcjonalności narządów wewnętrznych i całego ciała, stymulując przepływ energii, która leczy na odpowiadające danemu miejscu stopy narządy.
 • Masaż Sportowy
  Aby zapobiec objawom patologicznym pojawiającym się w wyniku dużego obciążenia organizmu związanego ze sportem, zalecamy masaż sportowy. Intensywny masaż kierujemy nie tylko do sportowców wyczynowych, ale także do osób uprawiających sport rekreacyjnie, gdyż działanie regeneracyjne oraz odnowa biologiczna, są bardzo ważnymi elementami fizjologii człowieka.
 • Masaż Bańką Chińską
  Jest to terapia podciśnieniowa, wspomagająca proces odchudzania, detoksykacji organizmu czy walkę z cellulitem. Świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający, antycellulitowy i modelujący sylwetkę. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Na podstawie własnych obserwacji oraz opinii klientów można śmiało stwierdzić, że jej największym atutem jest uzyskiwanie wyraźnych efektów w bardzo krótkim czasie.Współczesny, szybki tryb życia czy stresująca praca powodują kumulację napięć w ciele i złe samopoczucie. Medycyna naturalna znalazła doskonały sposób na poradzenie sobie tym, co przeszkadza czuć się dobrze. Masaże relaksacyjne zredukują powstałe w wyniku stresu napięcia i pozwolą odnaleźć wewnętrzne wyciszenie.

  Masaże relaksacyjne

 • Masaż twarzy, głowy i karku
 • Relaksacyjny masaż ciepłymi olejkami
 • Aromaterapeutyczny masaż masłem shea
 • Przeciwzmarszczkowy masaż twarzy, szyi i dekoltuMasaże specjalistyczne to masaże lecznicze ukierunkowane na uzyskanie żądanego efektu.FizjoForma przygotowała kilka zabiegów, które pomogą lekko przebrnąć przez specyficzne sytuacje.

  Masaże specjalistyczne

 • Masaż dla kobiet w ciąży
 • Masaż, mobilizacja blizny
 • Terapia punktów spustowych
 • Masaż izometryczny

  Masaż Idealny na prezent!

  Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu, a chcesz jednocześnie podarować komuś dawkę zdrowia i relaksu, nasze ZAPROSZENIE NA MASAŻ spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Obdaruj bliską Ci osobę chwilą przyjemności, spraw komuś wspaniałą niespodziankę!

  Masaż wykonywany w centrum „Reha-Junior” jest zabiegiem korzystnym dla zdrowia, harmonii, dobrego samopoczucia, odpowiedni dla każdej osoby, by poczuła się wyjątkowo.

  Promocja urodzinowa – odwiedź nas w swoje urodziny!

  Świętuj z nami swoje urodziny! Odwiedź nas w dniu urodzin, a otrzymasz rabat w wysokości 25% na wszystkie usługi!

  Promocja dla bliskich w dniu ich święta

  Odwiedź nasz gabinet z bliską osobą, znajomym w dniu jego urodzin, imienin, a uzyskasz zniżkę 20 % na wszystkie masaże.

  Zespół specjalistów

  Anna Korczyk mgr fizjoterapii, terapeuta neurorozwojowy. Absolwentka Wydziału Fizjoterapii oraz studiów podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego na AWF Katowice im. Jerzego Kukuczki, a także studiów podyplomowych na kierunku: Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego na GWSH w Katowicach

  Anna Mojżesz mgr fizjoterapii. Absolwentka Wydziału Fizjoterapii oraz studiów podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego AWF Katowice im. Jerzego Kukuczki, jak również studiów podyplomowych Wychowanie Fizyczne na tej samej uczelni.

  Godzinny otwarcia : 9.00 – 20.00

  Kontakt tel. 507 612 910  //  696 199 284   e-mail: biuro@fizjoforma.pl