Rejestracja pod numerem: +48 33 845 58 58

ul. Zwirki i Wigury 2b, Kety jak dojechac?

Szkoła rodzenia

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę Rodzenia?

 • kursy prowadzone są zawsze w kameralnych grupach (maksymalnie 5 par) dlatego jest czas na zadawanie pytań, mogą Państwo być pewni pełnego zaangażowania naszych instruktorów;
 • każdy przyszły rodzic samodzielnie kąpie, przewija, ubiera niemowlaka;
 • jako jedna z niewielu Szkół Rodzenia w Polsce posiadamy symulator niemowlęcia Real Care Baby;
 • w ramach prowadzonego przez nas kursu nauczysz się pierwszej pomocy;
 • poznasz sposoby chustowania;
 • przedstawimy najskuteczniejsze sposoby łagodzenia bólu porodowego;
 • gwarantujemy, że szkoła rodzenia jest wspaniałym wstępem do przyszłego rodzicielstwa, a same zajęcia nie są prowadzone w formie nudnych wykładów!

Co dadzą Ci zajęcia w naszej Szkole Rodzenia?

Szkoła rodzenia JUNIOREK powstała z myślą o przyszłych rodzicach, którzy pragną zdobyć możliwie największą ilość informacji przed narodzinami swojego dziecka oraz chcą jak najlepiej przygotować się do porodu i świadomego rodzicielstwa.

Na prowadzonych przez nas zajęciach w naszej szkole rodzenia przedstawimy Ci wszystkie informacje jak należy przygotować się do porodu oraz świadomego i odpowiedzialnego macierzyństwa. Dzięki nam dowiesz się, jak odpowiednio rozpoznać symptomy porodu, jak się do niego przygotować. Na naszych zajęciach udzielimy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, które ciekawią przyszłe mamy, zagadnienia dotyczące ciąży, pobytu w szpitalu czy opieki nad nowo-narodzonym dzieckiem. W prosty i wyczerpujący sposób zaprezentujemy tematy z dziedziny medycyny, psychologii i prawa. Podstawowe czynności przy nowo-narodzonym dziecku takie jak karmienie, przewijanie i kąpiel – nauczymy Cię tego wszystkiego. Za sprawą małych grupach zajęciowych wytwarza się przyjazna i miła atmosfera, dzięki której pojawia się możliwość swobodnej konwersacji i zadawania pytań. Każda przyszła mama jest traktowana przez nas indywidualnie i może zawsze liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Szkoła Juniorek to nieliczna w Polsce szkoła rodzenia, która posiada symulator niemowlaka produkowany w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy nasi kursanci mogą zabrać symulator niemowlęcia do swojego domu i samodzielnie przetestować zdobytą wiedzę rodzicielską przed narodzinami dziecka. Posiadamy własny, niepowtarzalny i autorski program szkolenia rodziców oraz warsztatowe prowadzenie zajęć.

Pasja, wiedza i doświadczenie

W Szkole Rodzenia „Juniorek” posiadamy wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu każda kobieta uczęszczająca na nasze zajęcia, może zawsze liczyć na naszą fachową pomoc oraz radę. W naszym zespole, na wszystkie przyszłe mamy czekają położna, dietetyk oraz fizjoterapeuci – cały zespół posiada stosowne kwalifikacje oraz doświadczenie. Nasza kadra to wyłącznie doświadczone osoby z pasją, które ciągle poszerzają swoją wiedzę i doświadczenie.

Czym dysponujemy dla Ciebie?

 • nowoczesną, jasną salą;
 • bezpiecznym, atestowanym sprzętem gimnastycznym;
 • kompletami wszelkiego rodzaju piłek do ćwiczeń w różnych rozmiarach;
 • fotelami Sako;
 • fantomem do nauki pierwszej pomocy;
 • symulatorem niemowlęcia Real Care Baby;
 • akcesoriami związanymi z pielęgnacją niemowlęcia: przewijaki, wanienki;
 • bobasami do nauki kąpieli i masażu.

Chcemy, aby za sprawą naszej szkoły rodzenia, można było miło wspominać okres całej ciąży i moment rozwiązania. Twoje przyszłe i nowo narodzone dziecko zasługuje na wszystko, co dla niego najlepsze, dlatego nie pozbawiaj go dodatkowej, ważnej dla niego opieki, którą otaczamy w naszej szkole wszystkie przyszłe mamy i ich maleństwa.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji pod nr tel. 696 199 284 lub 507 612 910. Zapraszamy klientów z Kęt oraz pobliskich miejscowości: Oświęcim, Andrychów, Bielsko-Biała. Do zobaczenia!

Plan Szkoły Rodzenia

Zajęcia prowadzi zespół specjalistów:

Anna Korczyk mgr fizjoterapii,terapeuta neurorozwojowy
Anna Mojżesz mgr fizjoterapii
Iwona Kaszuba mgr położnictwa
Marta Tobiczyk mgr dietetyki
Natalia Wierońska-Saternus mgr psychologii dziecięcej