Rejestracja pod numerem: +48 33 845 58 58

ul. Zwirki i Wigury 2b, Kety jak dojechac?

Stomatolog

MEDICUS specjalizuje się w Stomatologii. Swój pierwszy prywatny gabinet stomatologiczny otworzyliśmy w 1996r. i jako jedni z pierwszych w naszym regionie rozwijając swoje usługi w 1999 roku nawiązaliśmy współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia (wcześniej Kasa Chorych). Dzięki tej współpracy mamy możliwość zaoferowania naszym pacjentom świadczenie bezpłatne usług stomatologicznych w zakresie stomatologii ogólnej oraz protetyki stomatologicznej. Pozwoliło to szeroko skierować profesjonalną pomoc w zakresie funkcjonowania i leczenia zębów oraz jamy ustnej do wszystkich tych, którzy potrzebowali dobrej i empatycznej opieki medycznej.

Od początku naszej działalności przyświeca nam misja rozpowszechniania profilaktyki zdrowia i urody jamy ustnej, którą nieprzerwanie realizujemy. Nasze wsparcie kierujemy m.in. do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, wykonując corocznie bezpłatne przeglądy uzębienia oraz konsultacje ortodontyczne małych pacjentów.

W trakcie naszej działalności wychowaliśmy pokolenia pacjentów, którzy zrozumieli potrzebę higieny, profilaktyki i systematycznej opieki stomatologicznej. Jesteśmy dumni, że opinia o naszej placówce jest bardzo dobra i cieszy się powszechnym zaufaniem, za co dziękujemy naszym oddanym lekarzom specjalistom i całemu personelowi.

MEDICUS w 2018r. wydzielił organizacyjnie Specjalistyczne Centrum Medyczne MEDICUS Sp. z o. o. (dawniej Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne MEDICUS Czajowska sp. j.). Spółka ta kontynuuje misje MEDICUS wykonując świadczenia stomatologii. www.stomatologiamedicus.pl

Jako MEDICUS Stomatologia

prowadzimy specjalistyczne gabinety stomatologiczne w których przyjmujemy pacjentów w ramach:

• Profilaktyka
• Ortodoncja
• Protetyka
• Stomatologia zachowawcza
• Stomatologia estetyczna
• Implantologia i zabiegi augmentacyjne
• Świadczenia dla dzieci i dorosłych

Pracujemy w zakresie usług prywatnych i w ramach refundacji NFZ.

Zespół lekarzy dentystów

lek. dentysta II st. spec. protetyk Aleksandra Tęsiorowska-Czajowska
lek. dentysta Karolina Glanowska
lek. dentysta Patrycja Mazgaj
lek. dentysta Marcin Kusto

Rejestracja

Gabinety stomatologiczne otwarte są od poniedziałku do piątku od 8.00 – 20.00
+48 33 845 58 58  kontakt@server389793.nazwa.pl
Adres:
Specjalistyczne Centrum Medyczne MEDICUS sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 2b Kęty 32-650