Rejestracja pod numerem: +48 33 845 58 58

ul. Zwirki i Wigury 2b, Kety jak dojechac?

Współpraca

Specjalistyczne Centrum Medyczne MEDICUS w Kętach zaprasza do wynajmu profesjonalnie wyposażonych gabinetów lekarskich i powierzchni użytkowej  w nowoczesnym budynku z 2013 roku w centrum Kęt, nieopodal rynku.

Centrum MEDICUS zlokalizowane jest w pobliżu głównych ulic miasta (Jana III Sobieskiego oraz Żwirki i Wigury) w sąsiedztwie Domu Kultury. Parterowy budynek o pow. 365,8 m2 składa się z dwóch skrzydeł z niezależnymi wejściami, połączonych przewiązką. Budowa Budynku A została ukończona w 2013 r. Działka wyposażona jest w obszerny parking oraz tereny rekreacyjne o założeniu ogrodowym.

BUDYNEK:

Parterowy budynek o stylistyce małego dworku z estetycznym wykończeniem, wybudowany z najwyższej jakości materiałów, jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo (podjazdy, szerokie drzwi) Spełnia również wymogi UE oraz Sanepidu.

SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY

W ramach współpracy zapewniamy:

  • nowe, nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie
  • promocję usług medycznych Najemcy
  • możliwość wynajmu pomieszczeń na godziny lub wyłączność

Cena za wynajem zależna od powierzchni pomieszczenia oraz od ilości godzin w tygodniu + media (płacone osobno proporcjonalnie do zużycia).
W cenę wliczane jest korzystanie z powierzchni wspólnej – recepcja/rejestracja pacjentów, poczekalnia, pomieszczenia socjalne, WC oraz parking.

Centrum Medyczne MEDICUS jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

KONTAKT

Anna Czajowska-Garpiel – 607 607 985 – Dyrektor Administracyjny